MFT Savunma ve Havacılık olarak 2013 yılından itibaren başladığımız havacılık sektöründe her geçen gün gelişerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tanıtım filmi ve havadan çekim yaparak başladığımız bu sektörde TRT, TRT Belgesel gibi TV kanalları ve birçok firma ile çalışarak yaptığımız projelerle büyümeye devam ettik.

Vizyonumuzu ve bakış açımızı genişleterek 2019 yılında savunma sanayine yönelik attığımız adımlarla birlikte MFT Savunma ve Havacılık olarak hizmet vermeye duraksamadan devam etmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda İHA tasarımı, yapay zeka çözümleri, haritalama, hava çekimleri ve tanıtım filmleri çalışmalarımızı kaliteye verdiğimiz önem çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Eğitim alanında ise Özel Asil Kanatlar Havacılık ve Pilot Yetiştirme kursu olarak havacılığa gönül vermiş pilotlar yetiştirmeye ve yeni ufuklar açma yolunda hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Eğitim Hizmetleri

SHGM ve MEB onaylı İHA 0, İHA 1 Ticari pilot eğitimleri, FPV Racing, Model Helikopter, Model Uçak eğitimleri veriyoruz

İHA Çözümleri

Projenize uygun İHA tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

Hava Çekimi

15 yılı aşkın deneyimli pilotlarımız ve görüntü yönetmenlerimizce kullanılan Drone’lar ile havadan prodüksiyon ihtiyaçlarınızı geniş ekipman seçeneklerimiz ile gerçekleştiriyoruz

Haritalama

Profesyonel cihazlarımız ile yüksek kalitede haritalama hizmeti veriyoruz